Zemní práce

Zemní práce

Rýpadla SUPRA vyvinutá a navržená pro náročné geografické a těžké pracovní podmínky zvyšuje produktivitu díky pevnému konstrukčnímu a efektivnímu hydraulickému systému, který poskytuje maximální sílu i při nízkých otáčkách a která má maximální průtok oleje 163 l/min.

Zadní joysticky, které jsou standardní u modelů SUPRA, umožňují snadné ovládání při práci, jako je zvedání a spouštění, které vyžaduje pro obsluhu přesnost. Joystickové konzole, které lze nastavit nezávisle na sobě, poskytují ergonomické pracovní prostředí.

Série SUPRA, která má vynikající rozložení hmotnosti a široké stabilizátory, poskytuje bezpečnější přístup k výkopu na svazích. Další hydraulické vedení, které je jako standardní výbava pro použití kladiva a přídavného zařízení, nebrání viditelnosti během výkopu a při hlubokých výkopech není poškozeno.

Teleskopické rameno s hloubkovým dosahem až 5,80 m. poskytuje výhodu v hlubokých výkopech a při pracích, které vyžadují dlouhý dosah.

Rýpadlo-nakladače SUPRA

Série SUPRA pro nejnáročnější pracovní podmínky

Jednou z vlastností, která odlišuje řadu SUPRA, je vynikající výkon čelního nakladače. Konstrukce výložníku určená pro těžké podmínky byla navržena pro dlouhou životnost. Díky pečlivě navržené geometrii lžíce se dosáhne maximálního využití kapacity lžíce. Čelní břit, který je upevněn šroubovým systémem, může být použit oboustranně a lze jej vyměnit obsluhou bez nutnosti servisu. Kloubový spoj na válcích s otvíráním a zavíráním čelistí zabraňuje poškození válců při vystavení bočního zatížení.

Díky proporcionálnímu ovládacímu tlačítku na přední ovládací páce je stroj snadno ovladatelný, rychlost a úhel lze snadno nastavit.
Ovládání směru vpřed a vzad na ovládací páce předního nakladače umožňuje obsluze provádět rychlejší manévrování během nakládky.
Je navrženo tak, aby obsluha mohla tyto změny směru snadno udělat a lépe se soustředit na proces nakládání. Poskytuje bezpečnost, pohodlí při práci a obsluha pracuje bez přerušení kontaktu s volantem a ovladačem nakladače.
Všechny tyto jemné detaily jsou navrženy tak abyste ušetřili čas a provozní náklady.

Volejte a pište nonstop

+420 739 053 578, jeraby@kozler.eu

Liberec

Kontaktní formulář